Wyświetl pojedynczy post
Cinek1906
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8120
Stary 29.05.2010, 08:13
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
"Na razie udało się sprowadzić trzech z pięciu. Wszystkich piłkarzy, którzy wzmocnią Legię, chcemy zakontraktować do 21 czerwca, bo wtedy zespół jedzie na obóz" - mówi w rozmowie z Gazetą Wyborczą wiceprezes Legii, Leszek Miklas."
Czemu u nas tak nie ma?

bo w Legii są jasno postawione cele, że chcą ściągnąć tych zawodników a u nas jest tak "bedzie co bedzie, przyjdzie kto przyjdzie najelpiej bez klubu i moze uda sie tak jak z Marcelo...
FORZA WISŁA
'Gdybym mógł cofnąć czas i pomyśleć nad wyborem, nawet drugi ten raz wybrałbym tą samą droge.'
Odpowiedz cytując