Maciuś napisał(a):

"Na razie udało się sprowadzić trzech z pięciu. Wszystkich piłkarzy, którzy wzmocnią Legię, chcemy zakontraktować do 21 czerwca, bo wtedy zespół jedzie na obóz" - mówi w rozmowie z Gazetą Wyborczą wiceprezes Legii, Leszek Miklas."
Czemu u nas tak nie ma?
|
bo w Legii są jasno postawione cele, że chcą ściągnąć tych zawodników a u nas jest tak "bedzie co bedzie, przyjdzie kto przyjdzie najelpiej bez klubu i moze uda sie tak jak z Marcelo...