Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7275
Stary 29.05.2010, 00:01
sambo napisał(a):Wyświetl post
miło



i tu się odezwał wykształciuchowski instynkt, który miesza wykształciuchowi pojęcie słowa "może" ze słowami " nie ma wyjścia". Sęk jednak w tym, że w pięknych czasach rządów monopartii słowo - nie ma wyjścia - nie występuje. A już na pewno nie występuje w wykształciuchowskim pojęciu o Polsce - pardon POlsce

Hej młody junaku, smutek zwalcz i strach. Przecież na tym piachu...
Ja wiem że Ty nie masz żadnej ochoty na jakąkolwiek dyskusje a stać Cię jedynie na odezwy - zrób choć raz wyjątek i napisz normalnie o co Ci chodzi a jak nie masz na to ochoty to o prostu się nie odzywaj bo nikt z ziomków w wierze Ci tego nie napisze ale poprzez taką postawę ośmieszasz tak sprawy o jakich piszesz jak i siebie.
94 - Allah Akbar!!