Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16400
Stary 28.05.2010, 23:18
To znalazłem. Pytam, czy czynna po powodzi

Aaaa i jak mamy tu jakiegoś szpeca od OC, to poproszę o kontakt na priv. W kwestii takiej, jak najlepiej spisać umowę kupna, żeby potem z OC nie było problemów
Ostatnio edytowane przez dj_ibutti : 29.05.2010 o godz. 00:01.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując