Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 28.05.2010, 23:16
michu-k napisał(a):Wyświetl post
Miał się zrzec należących się u pieniędzy bo to jest Wisła?
Rozumiem, że sądziłbyś się z matką o kieszonkowe? Pogratulować.

A co z tego gdzie będzie? Do Cracovii nie pójdzie i tyle. A czy będzie w Legii, czy Polonii, czy Bełchatowie. Mało mnie to interesuje. To jego praca i Wisły nią nie okrada. Niech mu się wiedzie (oczywiście oprócz meczów z nami ).
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS