michu-k napisał(a):

Miał się zrzec należących się u pieniędzy bo to jest Wisła?
|
Rozumiem, że sądziłbyś się z matką o kieszonkowe? Pogratulować.
A co z tego gdzie będzie? Do Cracovii nie pójdzie i tyle. A czy będzie w Legii, czy Polonii, czy Bełchatowie. Mało mnie to interesuje. To jego praca i Wisły nią nie okrada. Niech mu się wiedzie (oczywiście oprócz meczów z nami

).