dj_ibutti napisał(a):

|
Zazwyczaj pracodawcy się nie kocha, a taką miłość Kasperczak deklarował. Dla
|
nie znam takich którzy powiedzieliby pracodawcy, że go choćby nie lubią
jak dobrze pamiętam to Cupiał chciał nawet dłuższą umowę podpisać na co się Heniek nie zgodził
gdyby później nie został trenerem kto wie ile lat trzeba by było płacić, na szczęście dzisiaj to tylko gdybanie
za złe to przede wszystkim trzeba mieć brak podania się do dymisji po tamtej katastrofie