1q2 napisał(a):

|
A mnie by zdziwiło i to bardzo -...
|
napisałem, patrząca na ostatnie lata na znalezienie dwóch bramkarzy w przeciągu pół roku szanse są małe,
ja bym chciał chociaż jednego
stąd umowa dla Pawełka który może być tym drugim, albo pierwszym jak znowu z transferem nie trafią :(
jak to mówią lepszy rydz niż nic
1q2 napisał(a):

chyba że na max rok i mniej niż zarabia dotychczas ale to i tak będzie znak że na prawdę jest źle.Pewnie następni do przedłużenia to Łobo,Juszczyk i Jop
|
raczej nie będzie to 5-letnia umowa z podwyżką, tylko od biedy :(
pozostałą trójkę to w formie żartu dopisałeś
Łobo, Jop, - tego się nie powórnuje, bramkarz a piłkarz z pola t dwa inne światy, to że Brożek został obrońcą nie oznacza, że równie dobrze na bramce posadzić można Arka
a Juszczyk - szukamy i szukamy, trzeba zrobić miejsce

z dwojga złego został Pawełek