Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23843
Stary 28.05.2010, 22:48
szczebrzeszcz napisał(a):Wyświetl post
a patrząc na to co się działo w ostatnich latach z bramkarzami nie dziwi fakt nowej umowy dla Pawełka
A mnie by zdziwiło i to bardzo - Różne rzeczy się w klubie działy ale nie pamiętam żebyśmy kiedykolwiek przedłużyli umowę z graczem słabym a Pawełek taki jest.Nawet zawodnicy średni, jak Zieniu czy Paulista, czy nawet bardzo solidny Baszczu musieli odejść

Dlatego przedłużanie umowy z Pawełkiem to dla mnie jakiś kosmos - chyba że na max rok i mniej niż zarabia dotychczas ale to i tak będzie znak że na prawdę jest źle.Pewnie następni do przedłużenia to Łobo,Juszczyk i Jop
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując