orzeu napisał(a):

Co do PGE, przeciez chyba miala byc ustawa o zakazie finansowania sportu przez spolki skarbu panstwa (PGE, Orlen, KGHM)? To musi w koncu sie stac bo to zamiast poprawiac sport dzieki finansowm jedynie go psuje przez korupcje i pozaboiskowe kombinacje.
|
ale w zakresoie takim jak było dawniej czyli przelewanie chorendalnych sum od tak
teraz musi to być bardziej udokumentowane czy uargmentowane stąd np firma Dialog jest w nazwie stadionu Zagłębia L. czy KGHM na ich koszulkach, tyle że teraz nie ma cen z kosmosu, w przypadku siatki czy innych dyscyplij kilka milionów to jest baaaaardzo dużo, z tym że nie wiem akurat jak to jest w przypadku sopockiej drużyny, trochę dziwne że daj 5mln rocznie lekką reką, ciekaw jestem jaka tam jest umowa
mam nadzieję że nie będą kompinowali w takim Lubinie, Bełchatowie czy nawet Polkowicach czy Łęcznej