Wyświetl pojedynczy post
rospun
Senior Member
 
Od: 05.2009
Skąd: Poznań

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23841
Stary 28.05.2010, 22:18
jasnyGwint napisał(a):Wyświetl post
Dopóki kibice nie współfinansują klubu, nie ma my tylko jest Cupiał z jego zabawkami w jego piaskownicy jaką jest Wisła Kraków. Z niczego nie musi się tłumaczyć, nic nie musi robić. Ot taki przywilej właściciela klubu.
Ależ współfinansujecie klub, kupując karnety/bilety. Nie rezygnujcie z praw konsumenckich...
Odpowiedz cytując