jasnyGwint napisał(a):

|
Dopóki kibice nie współfinansują klubu, nie ma my tylko jest Cupiał z jego zabawkami w jego piaskownicy jaką jest Wisła Kraków. Z niczego nie musi się tłumaczyć, nic nie musi robić. Ot taki przywilej właściciela klubu.
|
Ależ współfinansujecie klub, kupując karnety/bilety. Nie rezygnujcie z praw konsumenckich...