marcin19876 napisał(a):

|
mam takie male pytanko, kto gra w europejskich pucharach - Wisła czy legia? oni kupili juz 3 pilkarzy i podobno na tym ma sie nie skonczyc a my? wlasnie co my zrobilismy....chcemy odzyskac mistrzostwo i grac w fazie grupowej ligi europejskiej ale ja sie pytam z nim, skoro my nawet nie potrafimy kupic bramkarza przez 2 lata, Basałaj bedzie dopiero od 1 czerwca, on powinien byc zaraz po sezonie powolany! na co my czekamy? no to ze Ruch odda nam swoich najlepszych zawodnikow za 1mln czy 1,5mln euro, coraz wiecej sie z jedej strony slyszy ze Cupiał pomoze Wisle w trudnej sytuacji i da kase a z drugiej ze jesli dalej klub bedzie tak prowadzony to staniemy sie polskim sredniakiem i dopiero wtedy bedzie zle....moze by sprobowac doprowdzic do spotkania kibicow z władzami klubu, zebysmy jasno wiedzieli ilu chca kupic zawodnikow, ile maja pieniedzy, bo znowu jest okienko, znow sie napalamy, przyjdzie koniec okna nagle sie pojawi jakis zawodnik i uslyszymy ze reszta ogladanych zawodnikow byla wysokiej klasy ale niestety wybrala inne klubu a ten zawodnik ma nas uratowac, to nie tak powinno byc, nie tak...
|
Dopóki kibice nie współfinansują klubu, nie ma
my tylko jest
Cupiał z jego zabawkami w jego piaskownicy jaką jest Wisła Kraków. Z niczego nie musi się tłumaczyć, nic nie musi robić. Ot taki przywilej właściciela klubu.