|
Odnosnie wyjatkowych sezonow. Gdzies tak od 2005 roku slysze ten slogan. Najpierw "wyjatkowosc" zapewnic mialy Zaglebie z Belchatowem, potem Arka czy Polonia, przez moment Widzew, potem Gornik, pozniej Lech (tu im w miare wyszlo, zobaczymy na jak dlugo), Slask, znowu Polonia. Bunczuczne plany miala tez Korona, Jagiellonia i Cracovia. Efekty wszyscy znamy, sezon ocenimy w czerwcu 2011.
Co do PGE, przeciez chyba miala byc ustawa o zakazie finansowania sportu przez spolki skarbu panstwa (PGE, Orlen, KGHM)? To musi w koncu sie stac bo to zamiast poprawiac sport dzieki finansowm jedynie go psuje przez korupcje i pozaboiskowe kombinacje.
|