Wyświetl pojedynczy post
Ivory1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Manorshithole

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1016
Stary 28.05.2010, 21:05
Cortezz : Ja mam chyba podobnie ale z łokciem w tym miejscu :

Uploaded with ImageShack.us

Nie wiem czemu ale już tak od 2 lat co pójdę grac w tenisa czuje dziwny ból, tak jak bym nie miał siły w ręce. Ktoś wie co to jest i jak to wyleczyć .... ?
Odpowiedz cytując