Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1384
Stary 28.05.2010, 20:37
Dudus szacun



nic dodac niz ujac Mysle, ze gdyby Maciek doszedl gdzies z nami w LE lub PU to wtedy moznaby go jakos porownywac z Kasperczakiem. Jakos Kasprowi udalo sie to co nikomu innemu w przeszlosci ani Smudzie ani Petrescu ani Okuce ani Engelowi ani Skorzy , nie licza Liczki i innych ...

Wezmy pod uwage ten czynnik a przyjmijmy ze zarowno jesli chodzi o wtopy i mistrzostwa to sa na remis


dodatkowo jak ktos nie widzi innego stylu gry za Skorzy i Kasperczaka to chyba musi byc slepy :|