marcin19876 napisał(a):

|
bo znowu jest okienko, znow sie napalamy, przyjdzie koniec okna nagle sie pojawi jakis zawodnik i uslyszymy ze reszta ogladanych zawodnikow byla wysokiej klasy ale niestety wybrala inne klubu a ten zawodnik ma nas uratowac, to nie tak powinno byc, nie tak...
|
My się nie napalamy.
Ty się napalasz.
Ja na przykład mam wzmocnienia Legii w głębokim poważaniu.