Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23837
Stary 28.05.2010, 20:33
marcin19876 napisał(a):Wyświetl post
bo znowu jest okienko, znow sie napalamy, przyjdzie koniec okna nagle sie pojawi jakis zawodnik i uslyszymy ze reszta ogladanych zawodnikow byla wysokiej klasy ale niestety wybrala inne klubu a ten zawodnik ma nas uratowac, to nie tak powinno byc, nie tak...
My się nie napalamy. Ty się napalasz.
Ja na przykład mam wzmocnienia Legii w głębokim poważaniu.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując