Pozornie nie o ekstraklasie:
http://www.sport.pl/siatkowka/1,6510...e_buntuje.html
Całe szczęście, że PGE wycofuje się powoli z Bełchatowa, bo za nasze pieniądze z rachunków mogło zrobić to samo w naszej ekstraklasie.
Generalnie: żenada, zupełne wypaczenie idei fair play.