Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8112
Stary 28.05.2010, 20:17
Pozornie nie o ekstraklasie:

http://www.sport.pl/siatkowka/1,6510...e_buntuje.html

Całe szczęście, że PGE wycofuje się powoli z Bełchatowa, bo za nasze pieniądze z rachunków mogło zrobić to samo w naszej ekstraklasie.

Generalnie: żenada, zupełne wypaczenie idei fair play.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując