Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#428
Stary 28.05.2010, 20:02
No rzeczywiście poniosło mnie pisząc drogi

Tego kto to zaplanował wysłałabym tam przejść się np z wózkiem dla dziecka (że nie wspomnę o bliźniaczym ) albo postać na przystanku w kierunku Bronowic w czasie deszczu ... cudo.
Odpowiedz cytując