Temat
:
Egzamin Gimnazjalny!
Wyświetl pojedynczy post
JacobusTSW
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
736
28.05.2010, 18:51
blanco
napisał(a):
A wybiera się w ogóle ktoś z Was do V albo do II LO ? Myślicie,że trochę powyżej 150 pkt mi starczy ?
Do II możesz próbować ale dopiero w drugiej rekrutacji masz szansę z takim wynikiem.
JacobusTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do JacobusTSW
Znajdź inne posty napisane przez JacobusTSW