Wyświetl pojedynczy post
JacobusTSW
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#736
Stary 28.05.2010, 18:51
blanco napisał(a):Wyświetl post
A wybiera się w ogóle ktoś z Was do V albo do II LO ? Myślicie,że trochę powyżej 150 pkt mi starczy ?
Do II możesz próbować ale dopiero w drugiej rekrutacji masz szansę z takim wynikiem.
Odpowiedz cytując