Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#777
Stary 28.05.2010, 18:37
majkipolska napisał(a):Wyświetl post
hejka, wybieram sie w wknd do krakowskich galerii po koszulke Wiselki, wiec mozecie mi napisac jak z dostepnoscia koszulek meczowych w krakowskich sklepach sizzer i umbro (i czy jeszcze gdzies mozna je dostac po dobrej cenie 69,99), dodatkowo mam pytanie czy sa rozmiary S i XS bo na stronach interentowych tych sklepow sa tylko Mki.
W Tesco na Kapelance ,jest outlet , gdzie jest duzy wybor wislackich koszulek , replik i okazycjonalnych , po nieduzych cenach
Odpowiedz cytując