majkipolska napisał(a):

|
hejka, wybieram sie w wknd do krakowskich galerii po koszulke Wiselki, wiec mozecie mi napisac jak z dostepnoscia koszulek meczowych w krakowskich sklepach sizzer i umbro (i czy jeszcze gdzies mozna je dostac po dobrej cenie 69,99), dodatkowo mam pytanie czy sa rozmiary S i XS bo na stronach interentowych tych sklepow sa tylko Mki.
|
W Tesco na Kapelance ,jest outlet , gdzie jest duzy wybor wislackich koszulek , replik i okazycjonalnych , po nieduzych cenach