Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
Od: 11.2002
Offline
#
16391
28.05.2010, 18:13
Panowie polecicie jakas w miare sensowna wiertarke udarowa ? Ogolne prace w domu, od czasu do czasu przewiercic beton na wylot itd...
Znalazlem
Bosch PSB 550 RE
BLACK&DECKER 710w
ujdzie ?
Ostatnio edytowane przez mic : 28.05.2010 o godz. 18:26.
mic
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mic
Znajdź inne posty napisane przez mic