Wyświetl pojedynczy post
rospun
Senior Member
 
Od: 05.2009
Skąd: Poznań

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#681
Stary 28.05.2010, 18:02
sandbender napisał(a):Wyświetl post
Jak to jest? Jak ktoś zagra w eleiminacjach LM to może w tej samej rundzie zagrać w innym klubie w eliminacjach/grupie Ligi Europa? I odwrotnie?

Bo może tak kombinują z Lewandowskim? Z resztą nawet jak nie to i tak go opchną w zimie - jak będzie grać i on i jego klub dobrze to nawet za 6 baniek.
http://www.uefa.com/MultimediaFiles/...4_DOWNLOAD.pdf

Sekcja 18.07 i dalej. Nie chciało mi się szukać, czy pierwsze 3 rundy LM są traktowane tak samo
Odpowiedz cytując