sandbender napisał(a):

Jak to jest? Jak ktoś zagra w eleiminacjach LM to może w tej samej rundzie zagrać w innym klubie w eliminacjach/grupie Ligi Europa? I odwrotnie?
Bo może tak kombinują z Lewandowskim? Z resztą nawet jak nie to i tak go opchną w zimie - jak będzie grać i on i jego klub dobrze to nawet za 6 baniek.
|
http://www.uefa.com/MultimediaFiles/...4_DOWNLOAD.pdf
Sekcja 18.07 i dalej. Nie chciało mi się szukać, czy pierwsze 3 rundy LM są traktowane tak samo
