Wyświetl pojedynczy post
sandbender
Graf Zero
 
 
Od: 08.2004
Skąd: stamtąd :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#680
Stary 28.05.2010, 17:46
Jak to jest? Jak ktoś zagra w eleiminacjach LM to może w tej samej rundzie zagrać w innym klubie w eliminacjach/grupie Ligi Europa? I odwrotnie?

Bo może tak kombinują z Lewandowskim? Z resztą nawet jak nie to i tak go opchną w zimie - jak będzie grać i on i jego klub dobrze to nawet za 6 baniek.
Odpowiedz cytując