Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7267
Stary 28.05.2010, 17:01
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Nie mieszaj dwóch rzeczy. Powołanie Belki to rzeczywiście może być ukłon w strone lewicowego elektoratu,natomiast nazywanie lewicowym budowanie Orlików traktuje jako piramidalną bzdure
Tylko, że Wolfy nie określał lewicowym budowania Orlików, tylko określił "lewacką próbą grania na uczuciach" komentarz usera Zimioka rozpoczynający się od słów "Gdybyś wychował się w małej wsi". Radzę przeczytać całość polemiki userów, aby potem komentować, bowiem odnosząc się do wycinka wypowiedzi można zmienić całkowicie jej sens.

A wracjąc jeszcze do konszachtów PO z lewicą, toć przecież poseł Palikot sam przyznawał się, iż jest z SLD.
Ostatnio edytowane przez JEDREK76 : 28.05.2010 o godz. 17:30.