AS82 napisał(a):

|
Nie mieszaj dwóch rzeczy. Powołanie Belki to rzeczywiście może być ukłon w strone lewicowego elektoratu,natomiast nazywanie lewicowym budowanie Orlików traktuje jako piramidalną bzdure
|
Tylko, że Wolfy nie określał lewicowym budowania Orlików, tylko określił "lewacką próbą grania na uczuciach" komentarz usera Zimioka rozpoczynający się od słów "Gdybyś wychował się w małej wsi". Radzę przeczytać całość polemiki userów, aby potem komentować, bowiem odnosząc się do wycinka wypowiedzi można zmienić całkowicie jej sens.
A wracjąc jeszcze do konszachtów PO z lewicą, toć przecież poseł Palikot sam przyznawał się, iż jest z SLD

.