Temat
:
Transfery Polska
Wyświetl pojedynczy post
rospun
Senior Member
Od: 05.2009
Skąd: Poznań
Offline
#
678
28.05.2010, 16:31
Nie jestem pewien, ale chyba chodzi o cztery lub pięć lat kontraktu. Nie mam czasu teraz sprawdzić...
EDIT
Jednak cztery i pół...
Ostatnio edytowane przez rospun : 28.05.2010 o godz. 16:40.
rospun
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rospun
Znajdź inne posty napisane przez rospun