|
Oczywiście 60 mln złotych, to śmiesznie mało, ale budżet Wisły będzie znacznie mniejszy. A do tego trzeba dodać, że w Amice kontrakty nie są wyższe niż 250 tys. € rocznie.
Oni po prostu są dobrze zarządzani. I widać tego efekty - te 15 mln € powoli zaczyna zbliżać Amikę do średniaków z biedniejszych zachodnich lig: belgijskiej czy austriackiej.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|