Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8109
Stary 28.05.2010, 15:53
Oczywiście 60 mln złotych, to śmiesznie mało, ale budżet Wisły będzie znacznie mniejszy. A do tego trzeba dodać, że w Amice kontrakty nie są wyższe niż 250 tys. € rocznie.

Oni po prostu są dobrze zarządzani. I widać tego efekty - te 15 mln € powoli zaczyna zbliżać Amikę do średniaków z biedniejszych zachodnich lig: belgijskiej czy austriackiej.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując