Kamil_mchw napisał(a):

nie kąp się... tylko wcieraj w ciało olej roślinny:] zawsze działa...
a tak poważnie to chyba się nie da...
coś słyszałem o kremach utrzymujących opalenizne... ale jeśli nabyłeś ją na solarium bez użycia kremu brązującego to nie ma bata... opalenizna zniknie.
za to naturalna trzyma się znacznie dłużej...
|
chodzi mi o naturalną! tzn opaliło mnie jak wtenczas i piecze! ale co roku mam tak i mi większość zeszła! więc są jakieś sposoby żeby to zatrzymać?