Wyświetl pojedynczy post
fifi1906
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: wszędzie byleby nie na Kałuży!!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16387
Stary 28.05.2010, 15:48
Kamil_mchw napisał(a):Wyświetl post
nie kąp się... tylko wcieraj w ciało olej roślinny:] zawsze działa...
a tak poważnie to chyba się nie da...
coś słyszałem o kremach utrzymujących opalenizne... ale jeśli nabyłeś ją na solarium bez użycia kremu brązującego to nie ma bata... opalenizna zniknie.
za to naturalna trzyma się znacznie dłużej...
chodzi mi o naturalną! tzn opaliło mnie jak wtenczas i piecze! ale co roku mam tak i mi większość zeszła! więc są jakieś sposoby żeby to zatrzymać?
"Wisła To My!! Lepsza Strona Błoń i Duma Tego miasta!!"
Odpowiedz cytując