Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#426
Stary 28.05.2010, 15:28
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Od soboty nowe ograniczenia na rondzie ofiar Katynia. W poniedziałek można się spodziewać mega korków w całej północnej części Krakowa...
Taaa ... cudownie

Czyli od poniedziałku do roboty na butach ... świetnie.

A o ciągach komunikacji pieszej niech oni nie pier*** przepraszam, ale pracuję zaraz koło ronda (Radzikowskiego, za kfc) i drogi dla pieszych a rondzie teraz to jakaś porażka. Że nie wspomnę o przystankach autobusowych na drodze ...
Odpowiedz cytując