Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline
#
7266
28.05.2010, 14:57
JEDREK76
napisał(a):
innym razem próbujesz "strugać wariata"
. Zdecyduj się
Nie mieszaj dwóch rzeczy. Powołanie Belki to rzeczywiście może być ukłon w strone lewicowego elektoratu,natomiast nazywanie lewicowym budowanie Orlików traktuje jako piramidalną bzdure
AS82
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez AS82