AS82 napisał(a):

Donek został lewakiem bo budował boiska dla dzieci Teraz powinien zostać lewakiem po raz drugi bo pomaga biednym powodzianom..Co jeszcze wymyślicie ,żeby z PO zrobić lewice ?
|
My nic nie musimy robić, sami w tym kierunku działają co raz zauważasz
AS82 napisał(a):

|
pewnie żeby przekonać do siebie lewicowy elektorat
|
AS82 napisał(a):

|
pewnie to sygnał dla wyborców lewicowych na kogo mają głosowac w II turze ,jak beda mieli do wyboru Komorowskiego i Kaczyńskiego
|
innym razem próbujesz "strugać wariata"

. Zdecyduj się
