Wyświetl pojedynczy post
Mati04
Junior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23822
Stary 28.05.2010, 14:05
Kolejny zorientowany kibic wisły zbymak . Fajnie że coraz więcej tutaj takich osób zorientowanych co się w Wiśle dizeje. Wiem że to zły temat ale chciałbym się dowiedzieć czy będzie jakiś sponsor
Mati04
Odpowiedz cytując