Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Mati04
Junior Member
Od: 05.2010
Offline
#
23822
28.05.2010, 14:05
Kolejny zorientowany kibic wisły zbymak . Fajnie że coraz więcej tutaj takich osób zorientowanych co się w Wiśle dizeje. Wiem że to zły temat ale chciałbym się dowiedzieć czy będzie jakiś sponsor
Mati04
Mati04
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mati04
Znajdź inne posty napisane przez Mati04