|
W tym co Macios pisze jest wiele prawdy bo dzisiaj rozmawiałem z bylym pilkarzem Wisły i pare informacji mi udzielilł na temat obecnej sytuacji w klubie.Prawdą jest ze maja być transfery za gotówke i za free ale wszystko zalezy od tego jaki humor bedzie miał BC i dlatego Kapka ma dlugą liste zawodników okolo 30 nazwisk takich za pieniądze i takich z kartą w reku.Sprawa Onyszki upadła z powodu braku checi płacenia jego menago prowizji (podobno Kołakowski )Z samym Onyszką byliśmy dogadani ale poszlo własnie o prowizje .Jeśli chodzi o Sadloka i Sobiecha rozmowy trwaja i załatwia to Rogala jaki efekt bedzie zobaczymy.Generalnie na R22 wraca stary układ Basałaj Kasperczak i Kapka i raczej napewno w najblizszym okresie wróci J.Kowalik jako asystent Henka a nie wykluczony jest powrót Szula ( oby nie) .Dlatego musimy być cierpliwi i liczyć na dobry humor naszego bossa a nie powinno być żle w nadchodzacym sezonie
|