|
Boguski to jeden z najlepszych piłkarzy w naszym klubie a ta forma z przed kontuzji wróci i obok Marcelo, Małego(niech się tylko opanuje żeby nie wydzierał się na wszystkich) będzie stanowił o sile naszej ekipy. On jest typem zawodnika który widzi wszystko na boisku. Wierzę że w nadchodzącym sezonie będziemy mieć najlepszy atak w lidze jakby tak wszyscy odzyskali formę i nie łapali kontuzji to przecież atak Mały-Boguś-Brożek rozjechali by tą ligę jeszcze przez zimą.
|