Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16379
Stary 28.05.2010, 13:12
Tylko_Wisła! napisał(a):Wyświetl post
Widział ktoś może w Krakowie koszulke z takim motywem ?: http://hphotos-snc3.fbcdn.net/hs394...._6193207_n.jpg
O ile sie nie myle, to kiedys Zmijka pisala ze sa dostepne w Galerii Krakowskiej
Odpowiedz cytując