Wyświetl pojedynczy post
Tylko_Wisła!
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16378
Stary 28.05.2010, 13:10
Widział ktoś może w Krakowie koszulke z takim motywem ?: http://hphotos-snc3.fbcdn.net/hs394...._6193207_n.jpg

E: Dzięki
Ostatnio edytowane przez Tylko_Wisła! : 28.05.2010 o godz. 13:21.
WISŁA TO MY !
Odpowiedz cytując