Bronowianin napisał(a):

|
Nasz stadion do tanich nie należy, a już na pewno nie jeśli weźmiemy pod uwagę to jak został spartaczony... A stadion Lecha będzie miał ostatecznie blisko te 45 tys. miejsc i ogólnie będzie się lepiej prezentował niż nasz ;/ Więc jak coś to ubolewajmy lepiej nad za wysoką ceną naszego stadionu, bo za takie pieniądze można było wybudować sprawnie i porządnie obiekt na 30 tys. miejsc, bez stosu błędów i niedociągnięć. I jeszcze z parkingami... Swoją drogą to ciągle nie mogę sobie wyobrazić tego jak można było budować stadion bez podziemnych parkingów w najbliższej okolicy?!
|
Ja nie mówię że jest tani, i ze ładny, że doskonały itd. Ni będę nad niczym ubolewał i rozpamiętywał historii powstawania naszego stadionu. Cały czas się mówi że nasz stadion jest najdroższy.
A cena (505mln) w przeliczeniu na jedno krzesełko naszego stadionu jest póki co niższa od lechosławickiego.