|
W Lechu dzieja sie dziwne rzeczy z tym transferem Lewandowskiego...i tu pada ten "mit" o wielkim profesjonalizmie tego klubu)forsowany przez niektorych dziennikarzy i forumowiczow). Widac wyraznie, ze nie chca zaplacic Robertowi naleznej kasy i go szantazuja, tzn. jesli z tego nie zrezygnujesz, to zostaniesz na kolejny rok w Poznaniu. W dodatku wyciagane sa takie fakty, ktore nie powinny dostac sie do mediow(ktore nie wiemy, czy sa prawda, a jesli sa to powinny zostac w 4 scianach), a glosi je wlasciciel Lecha...kompromitacja.
|