Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23814
Stary 28.05.2010, 11:54
Dajcie spokój. To gadanie o zostaniu Małeckiego w Wiśle do końca kariery to takie bla bla. Gdybyście byli na jego miejscu i dostali konkretną ofertę z Niemiec, gdzie zarabialibyście 3 czy 4 razy więcej, to odrzucilibyście ją? A przecież każdy z nas jest dłużej i mocniej związany z Wisłą, niż gość z Suwałk, który po raz pierwszy ubrał koszulkę z Białą Gwiazdą w wieku 13 czy 14 lat.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
Odpowiedz cytując