Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23811
Stary 28.05.2010, 11:49
skorsinio napisał(a):Wyświetl post
Sprzedał bym Głowackiego szkoda mi go ale 1,5 euro za niego jak najbardziej przyda się bo jak teraz go nie luniemy to nie zarobimy już więcej takiej kasy . A kupienie w pakiecie Sobiecha i Sadloka dobry pomysł i przyszłość dla klubu dorzuciłbym jeszcze Glika bo on nie dużo kosztowałby i można powiedzieć że transfery były by niezłe jedynie co mnie martwi to to że przeciąga się ten cyrk z Bramkarzami !!!!!!!
Również bym sprzedał. Za 1,5 mln euro można by wzmocnić pomoc lub kupić napastnika. A trzeba pamiętać, że Głowacki ma już swoje lata no i te wszystkie samobóje i niefartowne interwencje w pucharach. To jest chodzący kataklizm niestety. Nawet w tej sytuacji z Jopem miał swój udział. Taki pechowiec.
Oferta z Turcji była więc post nie jest w charakterze s-f
Odpowiedz cytując