Również bym sprzedał. Za 1,5 mln euro można by wzmocnić pomoc lub kupić napastnika. A trzeba pamiętać, że Głowacki ma już swoje lata no i te wszystkie samobóje i niefartowne interwencje w pucharach. To jest chodzący kataklizm niestety. Nawet w tej sytuacji z Jopem miał swój udział. Taki pechowiec.
Oferta z Turcji była więc post nie jest w charakterze s-f
