Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23805
Stary 28.05.2010, 11:28
W ogóle ktoś pisząc o pewnym odejściu Marcelo w razie pozyskania Sadloka chyba zapomniał, że Sadlok może grać z boku obrony. Jakby przyszedł w miejsce Alvareza byłoby super.

Cytat:
- Były zapytania z Niemiec i Turcji. Być może przeszkodą w wykupieniu mnie jest wysoka kwota odstępnego zapisana w kontrakcie. Są to miliony euro, więc nie dziwię się, że kluby nie mogą tego zapłacić. Czy chciałem wyjechać? Jeśli ktoś naprawdę chciałby mnie zatrudnić i dostałbym szansę gry, tobym się nie wahał. Nie ma jednak o czym gadać, bo Wisła mnie nie puściła - wyjaśnia.
Czy to czasem nie Mały deklarował, że z chęcią by został w Wiśle do końca kariery? Albo ten wywiad to fake albo tamta zagrywka była tylko, żeby się przylizać do kibiców.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 28.05.2010 o godz. 11:32.
Odpowiedz cytując