W ogóle ktoś pisząc o pewnym odejściu Marcelo w razie pozyskania Sadloka chyba zapomniał, że Sadlok może grać z boku obrony. Jakby przyszedł w miejsce Alvareza byłoby super.
Cytat:
|
- Były zapytania z Niemiec i Turcji. Być może przeszkodą w wykupieniu mnie jest wysoka kwota odstępnego zapisana w kontrakcie. Są to miliony euro, więc nie dziwię się, że kluby nie mogą tego zapłacić. Czy chciałem wyjechać? Jeśli ktoś naprawdę chciałby mnie zatrudnić i dostałbym szansę gry, tobym się nie wahał. Nie ma jednak o czym gadać, bo Wisła mnie nie puściła - wyjaśnia.
|
Czy to czasem nie Mały deklarował, że z chęcią by został w Wiśle do końca kariery? Albo ten wywiad to fake albo tamta zagrywka była tylko, żeby się przylizać do kibiców.