Wyświetl pojedynczy post
Mishuh
Senior Member
 
Od: 06.2005
Skąd: z innej bajki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9957
Stary 28.05.2010, 09:30
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Ale kolego o czym Ty piszesz
Byles kiedys na stadionie z barierkami bo ja nie.
Widzisz barierki na D i E bo ja nie .
Slyszales kiedys o takim sposobie zabezpieczenia bo ja nie .
to najwyraźniej mało słyszałeś i na niewielu stadionach byłeś. Wystarczy ruszyć się za zachodnią granicę - na niemieckich stadionach to nic nowego.

rav napisał(a):Wyświetl post
To mnie zawsze najbardziej irytowało w tym projekcie, ale pocieszam się jednym - usytuowanie górnego piętra jest jak na najlepszych światowych obiektach. Kiedyś to sprawdzałem - górne piętro jest bliżej murawy niż np. drugie piętro na Emirates Stadium
akurat ten stadion wiosny nie czyni - trybuny nie są tam zbyt blisko murawy co było przyczyną krytyki. Dokładnych wymiarów nie pamiętam, ale zdaje się, że było jakieś +2-4m do wymogów UEFA, do tego pierwszy pierścień jest tam bardzo płaski, więc i drugi dość daleko.
Odpowiedz cytując