|
majstersztykiem byłoby opchnąć Głowackiego za jakieś 1,5 mln Turkom i za ok 1 mln kupić w to miejsce Sadloka (równie dobrej albo lepszej i młodszej wersji), ale to chyba niewykonalne - Głowacki chyba sam się średnio do wyjazdu pali, a Szymek mu raczej za wiele dobrego nie opowie o Trabzonie
|