Wyświetl pojedynczy post
SlawekS
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23796
Stary 28.05.2010, 08:22
maciOs - super że dzielisz się z nami tymi informacjami, które - jak pokazuje doświadczenie - są dużo bardziej wiarygodne od tych które można wyczytać w różnych miejscach. A swoją drogą - szkoda że wśród forumowiczów jest tylko jedna osoba, która ma dojście do informacji z pierwszej ręki.

A wracając do transferów - faktycznie wygląda na to, że do bossa wreszcie dotarło, że kolejna inwestycja w Wisłę to biznesowa (a nie tylko emocjonalna) konieczność. Inni się zbroją (a przynajmniej wygląda na to, że będą się zbroić) i jeśli nie dotrzymamy im kroku to może się okazać że jeśli tych inwestycji nie będzie to drugie miejsce w lidze będzie za dwa lata marzeniem a nie klęską. Poza tym z rozbudową infrastruktury piłkarskiej w kraju do wyjęcia będzie dużo większa kasa niż do tej pory (bilety, sponsorzy). Ale żeby z tego źródełka korzystać trzeba mieś drużynę która zapewni sukcesy. Niekoniecznie mistrzostwo, ale przynajmniej walkę o mistrzostwo do ostatniego meczu. Obecna kadra tego nie gwarantuje stąd konieczność wzmocnień. Wzmocnień realnych a nie tylko zmienników dla obecnych naszych gwiazdeczek.
Odpowiedz cytując