|
W klubie jest totalna prowizorka.. po co te testy bramkarza skoro i tak z góry jest skazany na porażkę bo Pawełek ma taką pozycję w klubie, że nie wierzę by nie podpisali z nim kontraktu.. Nie mogę pojąć tego co się dzieje w tym klubie. Łobodziński który nic sobą nie prezentuje dostaje jeden z najwyższych kontraktów w lidze. Zresztą jeśli zarząd chce by zapełnić stadion by mieć z tego zyski on robi wręcz odwrotnie.. Boję się by w drugiej połowie sezonu gdy będziemy w środku tabeli to stadion świecić będzie pustkami..Nawet nie wspominam o wychowankach bo to ich powinno się zastąpić zamiast transferów tylko co z tego jak nikt nie prezentuje dobrego poziomu..
" Bo najważniejsze chęć istnienia, spokojne dni i spełnione marzenia..."
|