Wyświetl pojedynczy post
kondzio7
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Wadowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3624
Stary 28.05.2010, 07:39
lepiej moigles Odra Wodzislaw juz a nie zydkami;p ja zaczalem zaglebiem ale wytrzymalem pol roku pozniej, HSV chcialo mnie u siebie, wiec sie zgodzilem;D A teraz jest Man Utd;p
Odpowiedz cytując