Fuks napisał(a):
|
sale konferencyjne bedą w trybunach, wiec to akurat najmniejszy problem.
|
Sale konferencyjne są zaprojektowane na trybunie wschodniej, jednak żadna z nich nie spełnia wymagań co do wielkości i osprzętu dla sali konferencyjnej pomeczowej (brak stanowisk dla kamer, miejsca dla tłumaczy itp)
Jedyną odpowiednią salą konferencyjną jest ta w okrąglaku.
Pawilon jak pawilon, projektant wymyślił sobie że chce pawilon, inwestor nie protestował to został wybudowany. Równie dobrze wszelkie funkcje które pełni można byłoby umieścić pod trybuną zachodnią.