Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9954
Stary 28.05.2010, 05:26
Fuks napisał(a):
sale konferencyjne bedą w trybunach, wiec to akurat najmniejszy problem.
Sale konferencyjne są zaprojektowane na trybunie wschodniej, jednak żadna z nich nie spełnia wymagań co do wielkości i osprzętu dla sali konferencyjnej pomeczowej (brak stanowisk dla kamer, miejsca dla tłumaczy itp)
Jedyną odpowiednią salą konferencyjną jest ta w okrąglaku.
Pawilon jak pawilon, projektant wymyślił sobie że chce pawilon, inwestor nie protestował to został wybudowany. Równie dobrze wszelkie funkcje które pełni można byłoby umieścić pod trybuną zachodnią.
Ostatnio edytowane przez PiotrG : 28.05.2010 o godz. 05:31.
Odpowiedz cytując