Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23789
Stary 27.05.2010, 22:45
flamengista napisał(a):Wyświetl post
A to niesamowita niespodzianka, naprawdę. Zastanawiam się, w której warszawskiej knajpce znalazł zatrudnienie niejaki Mateus Versolato Junior. Bo w to, że faktycznie przyjechał do nas by bronić w ekstraklasie raczej nie wierzę. Ja rozumiem, że mamy słabą ligę i amatorkę w klubie, ale bez przesady. Moja teściowa ma lepsze piłkarskie CV, niż ten anonimowy Brazylijczyk.

Choć nas nie można być niczego całkiem pewnym. Jakiś czas temu moi koledzy z Brazylii pytali, czy jest możliwość przyjechania do Wisły na testy. Ich znajomy, ponoć wielki talent szuka klubu. Grzecznie powiedziałem, że Wisła to poważny klub, nie testuje ludzi z ulicy, w dodatku ja nie mam tam żadnych kontaktów. Teraz mam wyrzuty sumienia że pozbawiłem mojego klubu wielkiej szansy na darmowe wzmocnienie.



Z tymi bramkarzami to juz naprawde jest brak skali zeby okreslic ta kompromitacje jaka musimy znosic .

Zaglebie Lubin znalazło z tydzien a my szukamy juz 2 lata.

jutro przyjedzie kolejny,pojutrze odjedzie.i tak do sierpnia i zostaniemy z Juszczykiem k**wa.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując