Wyświetl pojedynczy post
Fuks
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9944
Stary 27.05.2010, 22:33
Mnie śmieszy troche to ze zapowiadali, ze dzwig za trybuną bedzie duzo wiekszy niz ten co był w srodku, bo bedzie miał trudniej, a tu po prostu wzieli i go przestawili w tamto miejsce . No chyba, ze przyjedzie nowy, piszą cos o drugim.. zobaczymy, teraz przynajmniej od strony kortowego bedzie mozna cos ciekawszego pooglądac

No i tak wszyscy narzekamy, ze na bokach C w naroznikach nie ma pleksi , zeby nie zacinało, a w sumie dopiero teraz pomyslalem, jak źle pod tym wzgledem bedzie na starym A, gdzie przeciez dziura obok okrąglaka bedzie na długosci całej trybuny, a nie tylko kawałka drugiego pietra...
Odpowiedz cytując