Wyświetl pojedynczy post
blackluk
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#753
Stary 27.05.2010, 22:15
bologu ja nie mówię ze Wisła będzie mieć te stroje tylko ze nie widzę w tym nic nadzwyczajnego. Jeśli z piłkarzami naszej ligi firmy maja kontrakty to dlaczego Wisła by go nie miała zawrzeć, a wtedy stroje sa robione pod zamówienie.
Odpowiedz cytując