Wyświetl pojedynczy post
Ofsajd
Senior Member
 
 
Od: 01.2006
Skąd: ZSŁ/AGH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#750
Stary 27.05.2010, 21:42
ducat napisał(a):Wyświetl post
Cóż niektóre adidasy nie są takie złe, taki po dogłębnej analizie dotykowej jakości materiałów i szwów (ma poniższym modelu) mógłbym ewentualnie zaakceptować :]
wyobrażacie sobie Pawełka na bramce w takim stroju? albo Małego w ataku... w sumie wszystko byśmy wygrali bo przeciwnicy nie byliby w stanie grać [leżeliby na trawie i zwijali się ze śmiechu]

btw. do takich strojów musielibyśmy wymienić całą kadrę
Odpowiedz cytując