ducat napisał(a):

Cóż niektóre adidasy nie są takie złe, taki po dogłębnej analizie dotykowej jakości materiałów i szwów (ma poniższym modelu) mógłbym ewentualnie zaakceptować :]
|
wyobrażacie sobie Pawełka na bramce w takim stroju?

albo Małego w ataku... w sumie wszystko byśmy wygrali bo przeciwnicy nie byliby w stanie grać [leżeliby na trawie i zwijali się ze śmiechu]
btw. do takich strojów musielibyśmy wymienić całą kadrę
