Kuba napisał(a):

Co do wypowiedzi twojej PVD nie zgodze się, że tylko porażka z żydami była bolesna, bo również Leviadia czy mierne mecze z Lechem się liczyły.
|
każdy mecz i każda porażka się liczy ale jako , że każdy ma prawo własnej oceny to Skorża dla mnie przegrał najważniejszy mecz w sezonie a nie jak niektórzy sugerują lub nadinterpretują, że w ciągu całej swojej przygody w Wiśle.