Wyświetl pojedynczy post
blackluk
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1343
Stary 27.05.2010, 21:21
Jeden mecz hhahahaha no teraz dopiero sie ośmieszyłeś, polemika z tobą nie ma sensu, bo masz klapki na oczach i za grosz obiektywizmu. Już abstrahując ile tych meczy było to liczy sie styl którego przez dwa lata p. Skorża nie umiał wprowadzić. Być może za dwa lata to samo powiem o Kasperczaku, ale narazie nie mam zamiaru, bo po tak krótkim czasie potrafił zaszczepić choć deko taktyki i gry po ziemi, a Skorża nie zrobił tego przez tak długi czas. Nie żyje wspomnieniami tylko patrzę na to co jest teraz i widzę ze zwolnienie Skorży było dobrym ruchem, a czy zatrudnienie Henia nam sie opłaci? na to pytanie odpowiemy sobie, jak popracuje co najmniej rok. Ocena go po tak krótkim czasie jest nie poważna i dziecina.

PvD napisał(a):Wyświetl post


szkoda, że pytanie o łatwość nie przychodziły wtedy gdy obrywaliśmy od pastuchów. wtedy przecież tylko dwa sezony przerąbaliśmy w pucharach ale co tam prawda?

No czyli sam przyznajesz że motywacją w artykule było to co kiedyś robił Kasperczak.
Ostatnio edytowane przez blackluk : 27.05.2010 o godz. 21:25.